חדרים נקיים

חדרים נקיים לתעשיית הפרמצבטיקה

חדרים נקיים לייצור מוצרים פרמצבטים, ביוטכנולוגיים, מיקרואלקטרוניקה ומכשור רפואי

תמיד רציתם לדעת באילו תנאים מייצרים תרופות, מכשור רפואי, מוצרי מיקרואלקטרוניקה, אך לא היה לכם את מי לשאול? חברת ביופרמקס – חדרים נקיים מקבוצת S&A מתמחה במתן פתרונות מתקדמים לתעשיות אלו.

מהו חדר נקי?

חדר נקי הנו חלל תחום, בו שומרים על רמת ניקיון גבוהה אשר ניתן למדוד לפי יחידות מספר החלקיקים לכל מטר מעוקב. השימושים העיקריים בחדרים מעין אלו הם בתהליכי יצור של מוצרי מיקרואלקטרוניקה, מכשור רפואי ומוצרים פרמצבטיים ומטרתם למנוע זיהום של המוצרים, או העובדים.

חברת ביופרמקס מתמחה בתכנון, הקמה ושדרוג של מעבדות וחדרים נקיים, על פי סטנדרטים בינלאומיים מחמירים. התכנון מבוסס על שני שלבים עיקריים המתבצעים ברמות שונות בהתאם לצרכיה הייחודיים של כל תעשיה:

השלב הראשון מתמקד בבסיס התכנון ובמסגרתו מגיעים להסכמה עם הלקוח בכל הנוגע לעקרונות והקווים המנחים אשר ילוו את כל תהליך ההקמה או השדרוג. כמו כן, במסגרת שלב זה מתקבלת תמונה כללית אודות התוצר הסופי, משך הזמן שנדרש לביצוע הפרויקט וכיו"ב.

בשלב השני מתבצע תכנון מקיף ומפורט שכולל בין השאר את כל המערכות הנלוות וכל הרכיבים והמערכות במעטפת החדר הנקי.

שיתופי פעולה עם ספקים מובילים

חברת ביופרמקס דוגלת בסטנדרטים בלתי מתפשרים של איכות ועובדת בשיתוף פעולה עם הספקים המובילים למערכות חדרים נקיים, פאנלים ועוד. כל המערכות מותאמות בצורה אופטימאלית לצרכי הלקוח, עוברות סימולציה על פי דרישות מנהל המזון והתרופות האמריקאי ועומדות בתקנים בינלאומיים מחמירים.

החדרים מתוכננים ובנויים בגמישות מירבית המאפשרת תפעול נוח ויעיל בהתאם לצרכיה של כל תעשייה ודרישותיו של כל לקוח:
  • בטיחות – כאמור, ביופרמקס מקימה חדרים נקיים העומדים בסטנדרטים המחמירים ביותר ומבטיחים מניעת זיהומים ו/או פגיעה במוצרים או בעובדים.
  • איכות – החברה מקיימת שיתופי פעולה עם היצרנים המובילים בעולם בתעשיית החדרים הנקיים, המעבדות ומיזוג האוויר ועושה שימוש בטכנולוגיות מהמתקדמות ביותר, במטרה להבטיח מוצר איכותי ברמה גבוהה, שעונה על כל צרכי הלקוח.
  • גמישות - כל חדר נקי מתוכנן בצורה מודולארית ככל האפשר באופן היעיל והחסכוני ביותר.
  • תאורה, אקוסטיקה ואסטטיקה – חדרים נקיים המוקמים על ידי ביופרמקס מתוכננים לאפשר סביבת עבודה ארגונומית, ידידותית ונוחה.

חדרים נקיים1. בת ים
יונית מטרסו (09.04.2010)מאמרים אחרונים

קישורים
- רפואה ומשפט
- רשלנות רפואית
- חיסונים
- ריטלין
- עורך דין רשלנות רפואית
- פסיכולוג
- חוות דעת

חיפוש באתר

מפת האתרהמידע המופיע באתר אינו מהווה יעוץ משפטי או תחליף לו ואינו מהווה המלצה לנקיטת הליכים או להימנעות מהם. כל המסתמך על המידע בכל דרך שהיא עושה זאת על אחריותו בלבד ומסיר מבעלי האתר כל אחריות.